نصب ایزوگام در تهران

فهرست مقاله ایی که میخوانید:

نصب ایزوگام در تهران
نصب ایزوگام در شمال تهران
نصب ایزوگام در غرب تهران
نصب ایزوگام در شرق تهران
نصب ایزوگام در جنوب تهران
نصب ایزوگام در تهران
نصب ایزوگام در کرج

فروش و نصب ایزوگام در تهران و کرج (Waterproofing in tehran and karaj) با بهترین قیمت و نصب سریع، ایزوگام در تهران دارای انواع مختلف از نظر جنس و سبک های متفاوت در اجراء و نصب است.

اگر چه پاسخ به این سوال که (ایزوگام) عایق‌های رطوبتی چیست را اهالی بخش ساختمان می‌دانند، اما بسیاری از مردم دقیقاً نمی‌دانند که در چه منطقه‌ای باید از کدام ایزوگام استفاده شود. ایزوگام (مواد عایق رطوبتی) که یکی از مهمترین عناصر یک پروژه ساختمانی هستند، دوام بسیاری از سطوح مختلف را در ساخت و ساز افزایش می دهند.

قبل از توضیح اینکه نصب ایزوگام در تهران را با چه شرایطی اجراء میکنیم بهتر است ایزوگام (مواد عایق رطوبتی) را با یکدیگر مرور کنیم.

ایزوگام یا همان عایق رطوبتی فرآیندی است که در آن یک جسم یا سازه ضد آب و مقاوم در برابر آب می شود. به لطف این فرآیند، سطح یا ساختار عایق شده در برابر نفوذ آب مقاومت می کند.

دلیل نصب ایزوگام در تهران برای ساختمان ها این است که ایزوگام مانعی برای جلوگیری از عبور آب بر روی سطوحی که تماس زیادی با آب دارند مانند پی، سقف و دیوارها ایجاد می کند. به لطف ضد آب کردن سطوح ساختمان با ایزوگام، تمامی سطح های مورد نظر تقویت و ضد آب می شوند. به طور خلاصه، ایزوگام یک اقدام محافظتی است که سطح را در برابر آب مقاوم می کند و از نفوذ مایعات به سطوح نامطلوب تحت نیروهای خارجی مانند فشار هیدرواستاتیک و رطوبت جلوگیری می کند.


نصب ایزوگام در تهران

انواع ایزوگام در تهران

انواع ایزوگام در تهران و کرج و شهرهای دیگر متعدد است، انواع ایزوگام بر اساس کیفیت، تعداد لایه ها و موارد دیگر تقسیم بندی میشود، ما در الو داربست پس از نصب داربست در تهران و کرج، خدمات نصب انواع ایزوگام را قبول میکنیم.

 • ایزوگام مایع:

یکی دیگر از روش های نصب ایزوگام در تهران، نصب ایزوگام مایع است. روش نصب ایزوگام مایع یک پوشش نازک است که معمولاً از یک پوشش پرایمر و دو لایه استفاده می شود که توسط اسپری، غلتکی یا ماله اعمال می شود. انعطاف پذیری بیشتری نسبت به انواع عایق رطوبتی مبتنی بر سیمان دارد. به همین دلیل امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

دوام پوشش ضد آب بستگی به نوع پلیمری دارد که سازنده در ساخت ایزوگام مایع استفاده می کند. غشای ضد آب مایع ممکن است از یک غشای مایع با اسپری که از آسفالت اصلاح شده با پلیمر تشکیل شده است ساخته شود.

 • ایزوگام قیر:

ایزوگام قیر، نوعی مایع عایق رطوبت به منظور پوشش است که در ساختمان های وسیع، پروژه های صنعتی و شرکت های نفتی و پالایشگاه ها کاربرد دارد. ایزوگام قیر، میزان شدت انعطاف پذیری و محافظت آن در برابر آب، تحت تأثیر کیفیت درجه پلیمر و همچنین الیافی که از آن تولید می شود است.

عایق قیری مایع را روسازی آسفالتی نیز می نامند. متداول ترین کاربردهای پوشش های مایع شامل نواحی زیر کف است. این یک پوشش محافظ عالی و مواد ضد آب است، به ویژه در سطوحی مانند پایه های بتنی.

پوشش قیر مایع با استفاده از مواد پایه لاستیکی قیر ساخته شده و در کلیه سطوح افقی و عمودی کاربرد دارد. برای عایق کاری خارجی مناطقی مانند پی، زیرزمین ها و زیرزمین ها و برای ایزوله کردن مناطق بسته در داخل خانه مانند حمام، آشپزخانه و توالت، نصب ایزوگام در تهران بر پایه قیر پیشنهاد می شود.

 • ایزوگام دلیجان:

ایزوگام دلیجان، معروف ترین نوع ایزوگام است که درصد قابل توجه ایی از نصب ایزوگام در تهران را از آن خود کرده است. ایزوگام دلیجان یا عایق های رطوبتی غشایی یکی از پرطرفدارترین عایق های رطوبتی در صنعت ساختمان هستند. این مواد؛ همچنین در کاربردهای عایق بندی سقف به دلیل سهولت استفاده و مزیت قیمت به علاوه عملکرد بسیار خوب ارجعیت دارد.

ایزوگام دلیجان در تهران و کرج برای پوشش های ضد آب غشایی با کمک منبع شعله مشعل اعمال می شود و بنابراین به خوبی به سطح می چسبند. عایقی که ساختمان را در برابر تمامی مایعات احتمالی (رطوبت) محافظت می کنند و به صورت رول به فروش می رسند، با توجه به شهر شما که تهران باشد یا کرج، تولید در ضخامت ها و مدل های مختلف قابل اجراء می باشد.

به لطف ایزوگام دلیجان با خیال راحت میتوانید ساختمان خود را از رطوبت های ناشی از باران، آب لوله کشی، نم از ساختمان های جانبی و غیره محافظت کنید.


نصب ایزوگام در تهران و کرج

نصب ایزوگام در کرج

نصب ایزوگام در کرج همانند شهر تهران دارای اهمیت مشترک است؛ زیرا کرج به دلیل همجواری به تهران تفاوت چندانی در شرایط، مزایا و کیفیت نصب ایزوگام ندارد.

نصب ایزوگام در کرج به دلیل اینکه مهم ترین شهر نزدیک به تهران است و بسیاری از جمعیت روزانه تهران در کرج ساکن هستند دارای اهمیت استراژی است.

برای نصب ایزوگام در کرج و حومه شهر کرج مثل: نصب ایزوگام در مهرشهر کرج، نصب ایزوگام در اندیشه کرج، نصب ایزوگام در فردیس کرج، نصب ایزوگام در گوهردشت کرج، نصب ایزوگام در عظیمیه کرج، تنها کافی است با شماره های ما تماس بگیرید.


فروش و نصب ایزوگام در تهران

انواع ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در تهران

قیمت ایزوگام در تهران و کرج بر اساس چند آیتم محاسبه میشود که مهم ترین آن مساحت مصرفی رول ایزوگام در پروژه شما است؛ متقابلا هر چه متراژ نصب ایزوگام بیشتر باشد تاکیدا هزینه نهایی آن بیشتر میشود اما موارد دیگری نیز بر قیمت تمام شده ایزوگام تاثیر دارد.

 • متراژ نصب ایزوگام
 • تعداد رول مصرفی ایزوگام
 • برند انتخابی ایزوگام
 • سختی محل نصب ایزوگام
 • ایزوگام فویل دار یا بدون فویل

قیمت نصب ایزوگام در تهران و کرج بر اساس موارد بالا محاسبه میشود اما دقت کنید هر شرکتی نسبت به وجدان کاری خودش ممکن است هزینه فاکتور نصب ایزوگام در تهران را برای شما تعیین کند.

ما در الو داربست به دلیل ارائه پکیج نصب ایزوگام و داربست سعی کرده ایم قیمت تمام شده فاکتور ایزوگام شما را تا حد امکان بهینه کنیم و از هزینه های جانبی پرهیز کنیم.


فروش و نصب ایزوگام در تهران و کرج

قیمت ایزوگام در تهران

مزایای نصب ایزوگام در تهران

مزایای نصب ایزوگام در تهران و کرج بسیار زیاد است که از همه مهم تر عدم ورود نم و آب به اسکلت ساختمان است، ایزوگام عایق رطوبتی است که توان مقابله با مایعات را به طور کلی دارد؛ برای نصب ایزوگام در تهران میتوانید همین حالا با شماره های ما در سایت تماس بگیرید.

برای اینکه پاسخی کامل به این سوال بدهیم که چرا به ایزوگام (مواد عایق رطوبتی) نیاز است، باید دلیل این نیاز را درک کنیم. اگر اقدامات احتیاطی مناسب انجام نشود، هر ساختمانی با مشکلات دوام مواجه است. به این ترتیب عوامل طبیعی مانند هوا، آب، جو نامساعد آب و هوا، باد و رطوبت بر دوام ساختمان تأثیر می گذارد.

اگر ساختمان در برابر مایعات ناشی از عوامل خارجی مانند باران محافظت نشود، ممکن است با مشکلاتی مانند خرابی یا آسیب به سطوح مختلف، از پی تا بیرون، مواجه شود.

ایزوگام (عایق رطوبتی) فرآیندی است که برای جلوگیری از ورود مایعات به یک سازه طراحی شده است. اغلب اقدامات ضد آب جامعی به ساختمان اضافه می شود تا کنترل رطوبت در طول ساخت و ساز فراهم شود و پس از ساخت سازه از ایزوگام (مواد عایق رطوبتی) استفاده می شود تا هر گونه مشکلی که ممکن است با آن مواجه شود برطرف شود.

 • ایزوگام خوب دارای عمر مفید حداقل ۲۰ سال است.
 • ایزوگام با کیفیت دارای چسبندگی فوق العاده بر روی تمام سطوح است.
 • ایزوگام از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان جلوگیری می کند.
 • ایزوگام استاندارد و خوب در برابر اسیدهای شیمیایی و گازها مقاومت زیاید دارد.
 • در واقع بهترین برند های ایزوگام باید نقطه اشتعال برابر با 250 درجه سانتیگراد داشته باشند.
 • مقاومت حداکثری در مقابل گرما تا حدود 120 درجه هم یکی از مشخصات ایزوگام مرغوب است.
 • در مقابل هوای سرد تا منفی 5 درجه سانتیگراد یکی دیگر از ویژگی های برندهای معتبر ایزوگام است.

فروش و نصب ایزوگام در تهران

نصاب ایزوگام در تهران

اولین قدم برای موضوع نصاب ایزوگام در تهران و کرج این است که یک نصاب ایزوگام به منظور اجراء عایق رطوبتی در تهران و کرج پیدا کنید که بتوانید هنگام برخورد با نشت آب به آن اعتماد کنید. در الو داربست، ما به عنوان یک شرکت نصب و اجاره داربست و حوزه های مرتبط با آن، به نصب ایزوگام در تهران و کرج در کنار نصب داربست میپردازیم. برای نصب ایزوگام خیلی از مواقع به دلیل عدم دسترسی پذیری به ارتفاع و سختی کار به نصب داربست فلزی نیاز است.

ما خدمات نصب ایزوگام (عایق رطوبتی) با کیفیت بالا را با قیمت های رقابتی ارائه می دهیم. ما شرکت نصب داربست و ایزوگام با خدمات کامل هستیم. مسئولیت ما این است که نشتی ها را در منشاء پیدا کنیم و آنها را برطرف کنیم تا هرگز برنگردند.

یک نصاب ایزوگام در تهران و هر کجای دیگر چندین مسئولیت مهم دارد که به طور خلاصه در ادامه آنها را مرور میکنیم:

 • نصاب ایزوگام زیرزمین
 • نصاب ایزوگام ساختمانی
 • نصاب ایزوگام بیرونی/داخلی
 • نصاب مرمت و تعمیرات ایزوگام

نصب ایزوگام در تهران و کرج

نمایندگی ایزوگام در تهران

الو داربست نمایندگی ایزوگام در تهران و کرج را در کنار نصب داربست برعهده دارد و سعی بر اجراء سریع نصب ایزوگام در تهران دارد تا کیفیت خدمات خود را بالا ببرد. الو داربست به دلیل نصب داربست و نصب ایزوگام به شکل یک پکیج توانسته سرعت نصب ایزوگام در تهران و کرج را بالا تر ببرد.

برای نمایندگی ایزوگام در تهران و کرج باید ابتدا دلیل و چرایی نصب ایزوگام و کاربرد آن را که مسئولیت مستقیم عایق رطوبت است، بدانیم و به چشم یک تخصص مهم در صنعت ساختمان سازی آن را ببینیم.

عایق‌ سازی فرآیندی است که سازه ساختمانی را ضد آب یا مقاوم در برابر آب می‌کند، به طوری که تحت شرایط خاص تحت تأثیر آب قرار نگیرد یا در برابر نفوذ آب مقاومت کند؛ چنین اقلامی ممکن است در محیط های مرطوب یا زیر آب تا اعماق مشخص استفاده شوند.

مقاوم در برابر آب و ضد آب اغلب به مقاومت در برابر نفوذ آب در حالت مایع و احتمالاً تحت فشار اشاره دارد، در حالی که ضد رطوبت به مقاومت در برابر رطوبت یا رطوبت اشاره دارد.

بدنه قایق ها و کشتی ها زمانی با استفاده از قیر یا زمین ضد آب می شدند. اقلام مدرن ممکن است با استفاده از پوشش های ضد آب یا با آب بندی درزها با واشر یا حلقه های اورینگ ضد آب شوند؛ اما ساختمان از آن مواردی است که برای عایق سازی در برابر رطوبت باید پس از ساخت اقدام شود.

الو داربست به عنوان نمایندگی مجاز نصب ایزوگام در تهران و کرج سعی کرده در کنار نصب داربست در تهران و کرج، ارائه خدمات بیشتر و کامل تری را مرتبط به داربست اجرائی کند.


نصب ایزوگام در تهران

 

بهترین برندهای ایزوگام

برند های مختلفی از ایزوگام روزانه در نصب ایزوگام در تهران اجراء میشود که هر کدام از پیشینه و کیفیت خاصی برخوردار است. در ادامه سعی داریم انواع برندهای ایزوگام در تهران را باهم مرور کنیم:

 • ایزوگام صدف گستر دلیجان
 • ایزوگام بام گستر دلیجان
 • ایزوگام ایران
 • ایزوگام سراپوش دلیجان
 • ایزوگام پشم شیشه ایران
 • ایزوگام بردین دلیجان
 • ایزوگام حلزون دلیجان
 • ایزوگام هیرمان
 • ایزوگام سایوند
 • ایزوگام سما بام
 • ایزوگام سینا بام دلیجان
 • ایزوگام شرق گستر دلیجان
 • ایزوگام سامان دلیجان
 • ایزوگام سینا بام
 • ایزوگام شرق مشهد

نصب ایزوگام در تهران و کرج

 

ارائه بهترین خدمات نصب ایزوگام

الو داربست ارائه کننده بهترین خدمات نصب ایزوگام در تهران و کرج، برای استعلام قیمت نصب ایزوگام در تهران با ما در ارتباط باشید.

یک ایزوگام خوب باید دارای ویژگی های استانداری باشد تا از نم زدگی دوباره و عایق رطوبتی مطمئن برخوردار باشد؛ برای نصب ایزوگام در تهران و کرج بهتر است یک شرکت مولتی برند که صفر تا صد نصب ایزوگام را توانایی اجراء دارد انتخاب کنید. الو داربست در پروژه های نصب ایزوگامی که نیاز به نصب داربست است نیز یک گام جلوتر از رقبای خود در شهر تهران و کرج است.

 • قیر پلیمری مرغوب
 • وزن و ضخامت استاندارد
 • کیفیت
 • استقامت
 • تولید محصول مطابق آب و هوا

الو داربست به منظور نصب هر چه بهتر ایزوگام در تهران، خدمات نصب و اجاره داربست را برای دسترسی پذیری نصابان ایزوگام به شکل یک مجموعه اجرائی با بهترین قیمت ارائه میدهد.


نصب ایزوگام در تهران و کرج

نصاب ایزوگام در تهران
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط مستقیم (24 ساعته)